Białe kule - zimowa ozdoba mieszkania i czas spędzony z dzieckiem

Oceń ten artykuł
(12 głosów)

 

 

Piękne i oryginalne - białe kule można powiesić w oknie, na choince czy uwiesić u lampy. Wszędzie będą prezentować się niecodziennie i elegancko, a do tego wykonane ręcznie, razem z dzieckiem, w świątecznej atmosferze...

 

Do wykonania potrzebujemy kule stryropianowe oraz papierowe papilotki do mufinek. Ponadto przyda się szczypta zimowego nastroju.

Dobrej zabawy!

 

 

Sprawdź także...

load more hold SHIFT key to load all load all

 

 

 

Dodaj komentarz
Będzie mi miło, jeśli zostawisz swoją opinię.

Komentarze   
0 # Gosia 2016-12-18 12:26
Swietne, będą na nowe ozdoby na choinkę
Odpowiedz
Drogi Użytkowniku! Zanim klikniesz „OK” proszę Cię o przeczytanie informacji o tym jakie dane osobowe są zbierane przez nasz serwis, w jakim celu, na jakiej podstawie, kim jesteśmy oraz jakie prawa, w związku z tym, Ci przysługują. Wszystkie te informacje znajdziesz klikając w link "Więcej informacji". Po zapoznaniu się z Polityką prywatności, jeśli chcesz korzystać z serwisu, kliknij "OK". Klikając "OK" wyrażasz świadomą zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Pamiętaj, że po wyrażeniu zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zawsze możesz ją cofnąć lub ograniczyć. Jak to zrobić - informacje znajdziesz w zakładce "Więcej informacji".